O firmie

  Początki firmy GEODET s.c. sięgają pierwszej połowy lat dziewięćdziesiątych , kiedy to powołano do życia Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjno-Kartograficznych „Geodet” s.c. . Na przestrzeni wielu lat firma zdobyła bezcenną wiedzę i ogromne doświadczenie w realizacji robót geodezyjnych i opracowań kartograficznych. Dzięki wykorzystaniu naszych zasobów jesteśmy w stanie sprostać realizacji nawet największych i najbardziej wymagających projektów . Firma ma stabilną pozycję na rynku lokalnym i jest jednym z największych przedsiębiorstw zajmujących się geodezją na terenie byłego województwa koszalińskiego.

  GEODET s.c. wykonał szereg prac z zakresu pomiarów inwentaryzacyjnych, map do celów projektowych i opracowań numerycznych na terenie obrębów powiatu: Koszalin, Kołobrzeg, Świdwin, Białogard i Kalisz Pomorski. Jednym z osiągnięć firmy jest również wykonanie i uporządkowanie mapy numerycznej zawierającej treści ewidencji gruntów i budynków dla całej Gminy Mielno, całego Powiatu Białogard , oraz całego Powiatu Świdwin.

  Nasza firma brała również udział w opracowaniu opinii na temat ujednolicenia baz numerycznych w powiecie Białogard oraz na temat metodyki opracowania bazy numerycznej w obrębie Dźwirzyno.

  Firma od lat działa aktywnie w dziedzinie obsługi geodezyjnej inwestycji związanych z budową sieci uzbrojenia terenu , oraz prac dotyczących regulacji rzek i zbiorników wodnych , jak również wielko-powierzchniowych opracowań numerycznych na potrzeby inwestycji związanych z funduszami strukturalnymi Unii Europejskiej.

  Nasze wieloletnie doświadczenie w dziedzinie prac związanych z geodezją pozwala nam zapewnić najwyższą jakość oferowanych usług.